Simpsonai 1 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 1 sezonas, kurio premjera įvyko 1989 m. gruodžio 17 d., yra legendinio animacinio serialo pradžia, pristatanti pasauliui Simpsonų šeimą ir jų gyvenimą Springfildo mieste. Šis sezonas pasižymi originalumu ir humoru, kuris greitai pavergė žiūrovų širdis.

Sezonas prasideda šventiniu epizodu „Simpsons Roasting on an Open Fire“, kuriame Homeras stengiasi suteikti savo šeimai puikias Kalėdas, nepaisant finansinių sunkumų, ir galiausiai namo parsiveža naują augintinį – šunį, vardu Mažasis Paduklas. Tarp kitų ryškių epizodų yra „Bart the Genius“, kuriame Bartas klaidingai laikomas genijumi po sukčiavimo IQ teste, ir „Moaning Lisa“, kuriame Lisa kovoja su depresija ir randa paguodą džiazo muzikoje.

Šiame sezone „Simpsonai“ pristato savo unikalų požiūrį į šeimos gyvenimą ir visuomenės problemas su humoru ir širdimi. Epizodas „Homer’s Odyssey“ rodo, kaip Homeras, praradęs darbą, stengiasi atrasti savo vietą pasaulyje ir galiausiai tampa saugumo inspektoriumi. „The Telltale Head“ nagrinėja moralines dilemas, kai Bartas nukerta vietinio herojaus statulos galvą, norėdamas pasirodyti prieš draugus.

Nors 1-ajame sezone svečių pasirodymai dar nėra tokie dažni kaip vėlesniuose sezonuose, serialas jau pradeda formuoti savo išskirtinį stilių su įsimintinais antraplaniais personažais, tokiais kaip p. Burnsas, Moe ir Principal Skinner.

„Simpsonų“ 1-asis sezonas yra tvirtas serialo pamatas, kuris iš karto sužavėjo žiūrovus savo šmaikštumu, šeimos dinamika ir aktualijomis. Šis sezonas pristato pagrindinius serialo veikėjus ir nustato toną, kuris ilgainiui padarė „Simpsonus“ vienu mylimiausių ir ilgiausiai rodomų animacinių serialų pasaulyje. Tai yra pradžia, kuri leido serialui tapti kultūriniu fenomenu ir užimti svarbią vietą televizijos istorijoje.