Simpsonų filmas žiūrėti online / internetu

2007 m. pasirodęs „Simpsonų Filmas“ (angl. „The Simpsons Movie“) yra kultinio animacinio televizijos serialo „Simpsonai“ pirmasis pilnametražis filmas. Režisuotas Davido Silvermano, filmas pasakoja apie Simpsonų šeimos nuotykius, kai jų miestas Springfieldas atsiduria didžiulės aplinkosaugos krizės centre.

Veiksmas prasideda nuo Homero Simpsonio, kuris netyčia sukelia ekologinę katastrofą, išpildamas atliekas į Springfildo ežerą. Šis incidentas pritraukia aplinkos apsaugos agentūrą, kuri nusprendžia izoliuoti miestą didžiule kupolo formos konstrukcija, kad būtų išvengta tolesnės taršos. Miestiečiai, suvokę, kad Homeris yra atsakingas už jų naująją nelaimę, pradeda persekioti Simpsonų šeimą.

Priversti bėgti, Homeris, Marge, Bartas, Liza ir Megi pabėga į Aliaską, kur bando pradėti naują gyvenimą. Tačiau netrukus jie sužino, kad korumpuotas pareigūnas planuoja sunaikinti Springfieldą. Marge įtikina Homerą, kad jis turi prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir gelbėti miestą.

Filmas puikiai perteikia serialui būdingą humorą, socialinę kritiką ir nuolatines popkultūros nuorodas. Jame taip pat pasirodo daugelis mylimų serialo veikėjų, įskaitant Moe, Apu, Monty Burnsą ir kitus, kurie padeda sukurti jaudinančią ir nuotykių kupiną istoriją. „Simpsonų Filmas“ sulaukė didelės sėkmės tiek kritikų, tiek žiūrovų tarpe, ir uždirbo daugiau nei 500 milijonų dolerių pasauliniu mastu. Tai puikus priedas prie ilgametės serialo istorijos, suteikiantis fanams dar vieną progą pasinerti į nuostabų Simpsonų pasaulį.