Simpsonai 10 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 10 sezonas, prasidėjęs 1998 m. rugpjūčio 23 d., siūlo žiūrovams dar vieną šmaikščių nuotykių ir aktualių satyrų dozę. Šiame sezone mylimi Springfildo gyventojai grįžta su naujais iššūkiais ir netikėtais posūkiais, kurie įtraukia tiek ilgalaikius gerbėjus, tiek naujus žiūrovus.

Sezonas prasideda epizodu „Lard of the Dance“, kuriame Lisa susidraugauja su nauja mokine Alex Whitney, o Homeras ir Bartas bando praturtėti rinkdami ir parduodami naudotą aliejų. Tarp kitų ryškių epizodų yra „Viva Ned Flanders“, kuriame Nedas ir Homeras keliauja į Las Vegasą ir impulsų vedami susituokia su dviem šou merginomis. Epizode „Homer Simpson in: ‘Kidney Trouble’“ Homeras turi paaukoti savo inkstą tėvui, bet bando išsisukti iš situacijos.

Šiame sezone „Simpsonai“ toliau tyrinėja šiuolaikines problemas ir kultūrines tendencijas su savo unikaliu humoru. Epizodas „When You Dish Upon a Star“ rodo, kaip Homeras tampa draugais su Holivudo žvaigždėmis Kim Basinger ir Alec Baldwin, bet jų draugystė greitai sugriūva dėl Homero nesugebėjimo laikytis paslapčių. „Bart the Mother“ tyrinėja atsakomybės temą, kai Bartas netyčia nužudo paukštį ir pradeda rūpintis jo kiaušiniais, iš kurių išsirita driežai, keliantys grėsmę ekosistemai.

10-ajame sezone taip pat yra daugybė žinomų svečių pasirodymų, įskaitant Marką Hamillą, Eltoną Johną ir Roną Howardą, kurie prideda ypatingą žavesį ir pritraukia platesnę auditoriją.

„Simpsonų“ 10-asis sezonas išlaiko serialo kūrybingumą ir aktualumą, tęsiant tradiciją derinti humorą su rimtais socialiniais klausimais. Šis sezonas yra dar vienas įrodymas, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu mylimiausių ir ilgiausiai rodomų animacinių serialų pasaulyje.