Simpsonai 12 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 12 sezonas, prasidėjęs 2000 m. lapkričio 1 d., siūlo žiūrovams dar vieną humoristinių ir satyrinių nuotykių dozę. Šiame sezone mylimi Springfildo gyventojai susiduria su įvairiomis situacijomis, kurios ir toliau pritraukia žiūrovų dėmesį bei juoką.

Sezonas prasideda tradiciniu „Treehouse of Horror XI“ epizodu, kuris šįkart siūlo tris naujas siaubo istorijas. „G-G-Ghost D-D-Dad“ rodo Homerą, grįžtantį iš anapus po mirties, kad atliktų svarbias užduotis, kol galės patekti į dangų. „Scary Tales Can Come True“ yra pasaka, kurioje Barto ir Liza nuotykiai miške sukelia juokingus ir siaubingus įvykius. „Night of the Dolphin“ pasakoja apie delfinų sukilimą prieš žmones, kas sukelia chaotišką kovą dėl išlikimo.

Tarp kitų ryškių epizodų yra „Homer vs. Dignity“, kur Homeras priverstas atlikti žeminančius darbus už pinigus, „The Computer Wore Menace Shoes“, kuriame Homeras tampa interneto žvaigžde, ir „Trilogy of Error“, epizodas, padalintas į tris perspektyvas, parodantis tą pačią dieną skirtingais būdais.

Šiame sezone „Simpsonai“ ir toliau sėkmingai naudoja savo unikalų humorą, kad nagrinėtų įvairias temas, pradedant technologijų įtaka mūsų gyvenimui iki socialinės nelygybės. Epizodas „HOMR“ giliau nagrinėja Homero protinius sugebėjimus, kai jis tampa protingesnis po eksperimentinės operacijos. „Pokey Mom“ aptaria švietimo sistemą ir kalėjimo reformą, kai Marge tampa kalinio meninės sielos rėmėja.

12-ajame sezone taip pat yra daugybė žinomų svečių pasirodymų, įskaitant Drew Barrymore, Edward Norton ir Justin Timberlake, kurie prideda ypatingą žavesį ir pritraukia platesnę auditoriją.

„Simpsonų“ 12-asis sezonas išlaiko serialo kūrybingumą ir aktualumą, derindamas humorą su rimtais socialiniais klausimais. Šis sezonas yra dar vienas įrodymas, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu mylimiausių ir ilgiausiai rodomų animacinių serialų pasaulyje.