Simpsonai 15 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 15 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įtraukiančias istorijas, kurios dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris nusprendžia įgyvendinti savo svajonę ir tapti Springfildo policijos pareigūnu. Jo pastangos prisitaikyti prie naujos profesijos sukelia daugybę juokingų situacijų, kai jis susiduria su nusikalstamumu ir savo kolegų skepticizmu. Tuo tarpu Marge nusprendžia pradėti naują verslą – tortų dekoravimą, tačiau greitai supranta, kad ši veikla yra sudėtingesnė nei ji tikėjosi.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis nusprendžia dalyvauti mokyklos rinkimuose, siekdamas tapti klasės prezidentu. Jo kampanija ir konkurencija su kitais kandidatais sukelia daug komiškų situacijų ir išbandymų. Tuo tarpu Liza tampa aistringa mokslininke ir pradeda eksperimentus namuose, siekdama laimėti mokyklos mokslo mugę, susidurdama su įvairiais iššūkiais ir atradimais.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji netikėtai atranda savo talentą šokti ir tampa pagrindine darželio šokių grupės žvaigžde, parodydama savo kūrybiškumą ir gebėjimą pritraukti dėmesį.

15 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip J.K. Simmons ir Glenn Close, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.