Simpsonai 16 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 16 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įtraukiančias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka nepakeičiamu televizijos fenomenu. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris tampa atsitiktiniu verslo magnatu po to, kai netikėtai paveldi nedidelę alaus daryklą. Jo pastangos valdyti verslą sukelia daugybę juokingų situacijų, kai jis susiduria su konkurencija, biurokratija ir savo pačio nekompetencija. Tuo tarpu Marge nusprendžia atkurti senąją Springfildo biblioteką, tačiau susiduria su vietos valdžios abejingumu ir įvairiais iššūkiais.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis nusprendžia prisijungti prie mokyklos šachmatų klubo, siekdamas įveikti savo naująjį varžovą. Jo pastangos išmokti šachmatų strategijų sukelia daug komiškų situacijų ir išbandymų. Tuo tarpu Liza atranda savo meilę gamtai ir tampa aistringa ekologijos entuziaste, pradėdama kovą už Springfildo miškų išsaugojimą.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji tampa pagrindine Springfildo darželio pasakų sekėja, parodydama savo kūrybiškumą ir gebėjimą pritraukti dėmesį.

16 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Kim Cattrall ir Jason Bateman, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.