Simpsonai 17 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 17 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas ir šmaikščias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris tampa apsėstas sveiku gyvenimo būdu po to, kai patiria lengvą širdies smūgį. Jo pastangos laikytis sveikos gyvensenos sukelia daugybę juokingų situacijų, kai jis bando subalansuoti naujus įpročius su savo įprastu gyvenimo būdu. Tuo tarpu Marge nusprendžia atkurti senąjį Springfildo teismo pastatą, tačiau susiduria su biurokratiniais trukdžiais ir įvairiais iššūkiais.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis pradeda slaptą mokyklos radijo stotį. Jo pastangos skleisti sensacingas naujienas ir muziką sukelia daug komiškų situacijų ir konfliktų su mokyklos administracija. Tuo tarpu Liza tampa aistringa aplinkosaugininke ir pradeda kovą už Springfildo upės išsaugojimą, organizuodama įvairias akcijas ir susidurdama su vietos politikais.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji tampa Springfildo darželio mažąja mokslininke, atrandančia naujus būdus žaisti ir mokytis, kurie nustebina visą šeimą ir darželio personalą.

17 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Alec Baldwin ir Frances McDormand, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.