Simpsonai 18 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 18 sezonas tęsia šios kultinės animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas ir šmaikščias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris tampa atsitiktiniu herojumi po to, kai netyčia sustabdo banko apiplėšimą. Jo naujai atrasta šlovė sukelia daug juokingų situacijų, kai jis bando prisitaikyti prie herojaus statuso ir susidoroti su visuomenės lūkesčiais. Tuo tarpu Marge nusprendžia atidaryti vietinę kavos parduotuvę, kurioje susiduria su konkurencija ir įvairiais verslo iššūkiais.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai nusprendžia tapti mokyklos laikraščio redaktoriumi. Jo pastangos išspausdinti sensacingas naujienas sukelia daug komiškų situacijų ir konfliktų su mokyklos administracija. Tuo tarpu Liza tampa aistringa gyvūnų teisių gynėja ir pradeda kampaniją prieš Springfildo zoologijos sodą, susidurdama su vietos politikais ir verslininkais.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji netyčia tampa Springfildo vaikų darželio detektyve, tiriančia paslaptingus įvykius ir parodydama savo išradingumą bei sumanumą.

18 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Tom Hanks ir Natalie Portman, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.