Simpsonai 2 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 2 sezonas, kurio premjera įvyko 1990 m. spalio 11 d., pristato žiūrovams dar vieną linksmų nuotykių ir šmaikščios satyros dozę. Šiame sezone mylimi Springfildo gyventojai susiduria su įvairiomis situacijomis, kurios ir toliau pritraukia žiūrovų dėmesį bei juoką.

Sezonas prasideda epizodu „Bart Gets an F“, kuriame Bartas susiduria su sunkumais mokykloje ir turi įrodyti, kad gali pasitaisyti, jog išvengtų mokyklos pakartojimo. Tarp kitų ryškių epizodų yra „Simpson and Delilah“, kuriame Homeras pradeda naudoti naują plaukų augimo priemonę, dėl kurios gauna paaukštinimą darbe, bet greitai supranta, kad išvaizda nėra svarbiausias dalykas. „Two Cars in Every Garage and Three Eyes on Every Fish“ nagrinėja politinę korupciją ir aplinkosaugos problemas, kai Bartas ir Lisa sugavę trijų akių žuvį sukelia skandalą Montgomerio Burnso rinkimų kampanijoje.

Šiame sezone „Simpsonai“ toliau nagrinėja šiuolaikines problemas ir kultūrines tendencijas su savo unikaliu humoru. Epizodas „Lisa’s Substitute“ rodo Lisa susižavėjimą laikinu mokytoju p. Bergstromu, kuris padeda jai susidoroti su savivertės problemomis. „Homer vs. Lisa and the 8th Commandment“ nagrinėja moralinius klausimus, kai Homeras gauna nemokamą kabelinę televiziją, o Lisa abejoja, ar tai yra teisinga.

2-ajame sezone pasirodo daugybė žinomų svečių, įskaitant Tony Bennettą ir Danny DeVito, kurie prideda ypatingą žavesį ir pritraukia platesnę auditoriją.

„Simpsonų“ 2-asis sezonas išlaiko serialo kūrybingumą ir aktualumą, derindamas humorą su rimtais socialiniais klausimais. Šis sezonas padeda toliau formuoti serialo identitetą ir personažų vystymąsi, o jo epizodai tapo klasikiniais pavyzdžiais, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu mylimiausių ir ilgiausiai rodomų animacinių serialų pasaulyje.