Simpsonai 20 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 20 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įtraukiančias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka nepakeičiamu televizijos fenomenu. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris tampa vietos televizijos žvaigžde po to, kai jo vaizdo įrašas tampa virusiniu internete. Jo naujai atrasta šlovė sukelia daugybę juokingų situacijų ir iššūkių, kai Homeris bando išlaikyti savo populiarumą ir susidoroti su žvaigždės gyvenimo realijomis. Tuo tarpu Marge nusprendžia tapti vietos kepyklos savininke, tačiau greitai supranta, kad valdyti verslą nėra taip paprasta, kaip ji manė.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis bando išvengti naujo griežto mokytojo taisyklių ir surengia įvairias išdaigas, kad parodytų savo nepriklausomybę. Tuo tarpu Liza atranda savo meilę mokslui ir pradeda dirbti su vietos mokslininku, siekdama išspręsti Springfildo ekologines problemas.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji tampa vietos superherojės pagalbininke, padedančia kovoti su nusikalstamumu mieste savo unikaliais ir dažnai komiškais būdais.

20 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Ellen Page ir Jodie Foster, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.