Simpsonai 21 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 21 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įdomias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka nepakeičiamu televizijos fenomenu. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris tampa savanoriu ugniagesiu po to, kai jis netyčia uždega savo namus. Jo naujas vaidmuo sukelia daug juokingų situacijų, kai Homeris bando susidoroti su naujais iššūkiais ir pareigomis. Tuo tarpu Marge nusprendžia įkurti savo internetinį verslą, parduodant rankų darbo muilus, tačiau greitai susiduria su didžiule konkurencija ir klientų lūkesčiais.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis pradeda lankyti papildomas pamokas, kad pagerintų savo pažymius. Jis bando įvairias gudrybes, kad išvengtų mokymosi, tačiau netikėtai atranda savo susidomėjimą mokslais. Tuo tarpu Liza tampa aistringa aplinkosaugininke ir pradeda kovoti už Springfildo parko išsaugojimą, organizuodama įvairias akcijas ir susidurdama su vietos politikais.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji tampa pagrindine darželio meno projekto dalyve, parodydama savo kūrybiškumą ir talentą, kuris nustebina visą šeimą.

21 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Anne Hathaway ir Jonah Hill, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.