Simpsonai 22 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 22 sezonas tęsia legendinės animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas ir šmaikščias istorijas, kurios dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas. Šis sezonas pasižymi įsimintinais siužeto posūkiais, aštriu humoru ir socialine satyra, kuri pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris atranda savo talentą gaminti rankdarbius ir pradeda kurti rankų darbo baldus. Jo kūrybiškumas sukelia daug juokingų situacijų, kai jis bando įkurti savo verslą, tačiau susiduria su verslo realijomis. Tuo tarpu Marge nusprendžia įsitraukti į vietos politiką ir kandidatuoja į miesto tarybą, susidurdama su korumpuotais politikais ir įvairiais iššūkiais.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai nusprendžia prisijungti prie mokyklos futbolo komandos. Jo pastangos tapti geriausiu žaidėju veda į daugybę linksmų situacijų, kai jis bando derinti sportą ir savo įprastas išdaigas. Tuo tarpu Liza atranda savo aistrą teatro menui ir prisijungia prie mokyklos dramos klubo, kur ji susiduria su įvairiomis komiškomis ir emocinėmis situacijomis.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji tampa Springfildo vaikų darželio pasakų skaitytoja, parodydama savo kūrybiškumą ir sugebėjimą pritraukti dėmesį.

22 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Paul Rudd ir Halle Berry, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.