Simpsonai 23 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 23 sezonas tęsia mylimosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įtraukiančias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių televizijos serialų. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris ir Marge iš naujo prisimena savo medaus mėnesį, kai jų senoji viešnagės vieta netikėtai tampa prabangiu kurortu. Šis kelionės metu atskleidžiamas nostalgijos jausmas ir juokingos situacijos, kai jie bando atkurti praeities romantiką. Tuo tarpu Bartas nusprendžia dalyvauti mokyklos mokslinėje mugėje, kur jis sukuria išradimą, kuris sukelia netikėtų pasekmių tiek jam, tiek jo mokytojams.

Liza šiame sezone atranda savo meilę fotografijai ir pradeda dokumentuoti Springfildo gyvenimą per savo fotoaparato objektyvą. Jos nuotraukos atskleidžia neįprastus ir dažnai juokingus miesto gyvenimo aspektus, o jos talentas greitai sulaukia pripažinimo mokykloje ir vietos bendruomenėje. Tuo tarpu Megi, nors ir dar mažutė, tampa pagrindine figūra darželio talentų šou, parodydama savo nuostabius šokio sugebėjimus.

Sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Michael Cera ir Jane Lynch, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Homeris taip pat susiduria su naujais iššūkiais darbe, kai pradeda konkuruoti su nauju darbuotoju, kurio efektyvumas kelia grėsmę Homero pozicijai.

Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš ilgiausiai rodomų ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.