Simpsonai 27 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 27 sezonas tęsia mylimos animacinės šeimos nuotykius, pristatydamas naujas istorijas, kurios yra kupinos humoro, satyros ir netikėtų siužeto posūkių. Šis sezonas dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš ilgiausiai rodomų ir populiariausių televizijos serialų.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris ir Marge laikinai išsiskiria po to, kai Homeris įsimyli savo vaistininkę. Ši situacija sukelia daug juokingų ir emocingų akimirkų, kai šeima bando susivokti savo santykiuose ir atkurti harmoniją. Marge, tuo tarpu, atranda naują aistrą – fitnesą, ir nusprendžia tapti asmenine trenere, susidurdama su įvairiais iššūkiais ir klientais.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai į mokyklą atvyksta naujas mokytojas, kuris yra pasiryžęs įvesti griežtą discipliną. Bartas priverstas išbandyti įvairias taktikas, kad išlaikytų savo išdaigų karaliaus titulą ir tuo pačiu išliktų nepriekaištingu mokiniu. Tuo tarpu Liza tampa aistringa šachmatų žaidėja ir pradeda dalyvauti vietiniuose turnyruose, siekdama įrodyti savo sugebėjimus.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji netyčia atranda savo meilę muzikai, kai pradeda groti pianinu ir sulaukia didelio dėmesio dėl savo talento.

27 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Lena Dunham ir Snoop Dogg, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.