Simpsonai 29 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 29 sezonas tęsia mylimos animacinės šeimos nuotykius, pristatydamas naujas, humorą ir satyrą kupinas istorijas, kurios dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos serialas. Šis sezonas pasižymi įsimintinais siužeto posūkiais ir spalvingais personažais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris netikėtai paveldėja mažą kepyklėlę nuo tolimo giminaičio. Bandydamas valdyti verslą, jis susiduria su įvairiomis komiškomis situacijomis, įskaitant konkurenciją su dideliu prekybos centru. Tuo tarpu Marge nusprendžia tapti miestelio aktyviste ir pradeda kampaniją už ekologiškesnį Springfieldą, susidurdamas su biurokratiniais trukdžiais ir miestelio skeptikais.

Bartas šiame sezone tampa apsėstas vaizdo žaidimų, ypač vieno virtualios realybės žaidimo, kuris sukelia daugybę juokingų ir netikėtų situacijų. Jo naujas pomėgis sukelia įtampą namuose, kai Homeris ir Marge bando rasti būdą, kaip riboti jo laiką prie ekrano. Tuo tarpu Liza atranda savo meilę archeologijai ir prisijungia prie vietinės ekspedicijos, ieškodama senovinių artefaktų ir išmokdama svarbių gyvenimo pamokų.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo akimirkų dėmesio centre. Viename iš epizodų ji tampa pagrindine figūra darželio spektaklyje, parodydama savo talentą ir sukeldama didžiulį pasididžiavimą visai šeimai.

29 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Ed Sheeran ir Kat Dennings, kurie įneša šviežumo ir naujų personažų į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.