Simpsonai 3 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 3 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įtraukiančias istorijas, kurios dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo „Stark Raving Dad“, kuriame Homeris netyčia patenka į psichiatrinę ligoninę ir susidraugauja su pacientu, manančiu esąs Michaelas Jacksonas. Šiame epizode nagrinėjamos tapatybės, draugystės ir šeimos temos, kurios išryškėja per juokingas ir jautrias situacijas.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis nusprendžia dalyvauti mokyklos muilo dėžių lenktynėse. Jo pastangos sukurti greičiausią muilo dėžę sukelia daugybę linksmų situacijų ir konkurencijos su kitais vaikais. Tuo tarpu Liza atranda savo meilę džiazui ir pradeda groti saksofonu, siekdama įrodyti savo talentą mokyklos koncerte.

Viename iš įsimintiniausių šio sezono epizodų, „Homer at the Bat“, Homeris ir jo bendradarbiai iš atominės elektrinės sudaro beisbolo komandą, kuri susiduria su profesionaliais žaidėjais. Šiame epizode pasirodo daugybė garsių beisbolo žaidėjų, o komiškos situacijos ir netikėti posūkiai pritraukia žiūrovų dėmesį.

3 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Stingas ir Danny DeVito, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.