Simpsonai 30 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 30 sezonas tęsia šios legendinės animacinės šeimos nuotykius, pristatydamas naujus ir intriguojančius siužetus, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių televizijos serialų. Šis sezonas kupinas aštraus humoro, socialinės satyros ir įsimintinų akimirkų.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris netyčia tampa Springfildo mokyklos futbolo komandos treneriu. Jo nekonvenciniai treniravimo metodai sukelia tiek juoko, tiek chaoso, tačiau galiausiai komanda atranda savo kelią į sėkmę. Tuo tarpu Marge nusprendžia grįžti į darbo rinką ir imasi darbo nekilnojamojo turto srityje, susidurdamas su įvairiais iššūkiais ir netikėtumais.

Bartas šiame sezone atranda savo naują aistrą – stebuklingus triukus. Jo pastangos tapti profesionaliu magu veda į daugybę linksmų situacijų, kai jis bando išmokti sudėtingų triukų ir juos demonstruoti mokykloje bei namuose. Tuo tarpu Liza tampa vietos debatų klubo nare, kur jos intelektas ir retoriniai sugebėjimai padeda laimėti daugybę varžybų, tačiau taip pat kelia įtampą santykiuose su draugais.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo akimirkų dėmesio centre. Viename iš epizodų ji atranda savo talentą tapyti, ir jos meno darbai netikėtai sulaukia miesto dėmesio, atskleidžiant jos potencialą būti genija.

30 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Gal Gadot ir Jon Hamm, kurie įneša šviežumo ir naujų personažų į serialo pasaulį. Sezonas yra kupinas daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš mylimiausių ir ilgalaikės sėkmės animacinių serialų pasaulyje.