Simpsonai 31 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 31 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius, pristatydamas naujas ir įdomias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos reiškinys. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir daugybe netikėtų siužeto posūkių, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris tampa Springfildo policijos pareigūnu po to, kai netyčia išgelbsti miestą nuo nusikaltėlių gaujos. Nors iš pradžių jis mėgaujasi naujai atrasta galia ir prestižu, greitai jam tenka susidurti su realiais policijos darbo iššūkiais ir dilemom. Tuo tarpu Marge pradeda vadovauti miestelio savanorių organizacijai, kurioje susiduria su biurokratiniais trukdžiais ir stengiasi padaryti miestą geresne vieta gyventi.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai pradeda lankyti mokyklą, kurioje jo draugas Milhouse tampa klasių prezidentu. Bartui tenka išmokti naujų būdų, kaip išlaikyti savo išdaigų karaliaus titulą ir tuo pačiu padėti Milhouse susidoroti su naujomis pareigomis. Tuo tarpu Liza tampa aistringa gyvūnų teisių aktyviste ir organizuoja įvairias akcijas, siekdama apsaugoti Springfildo gyvūnus.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo akimirkų dėmesio centre. Viename iš epizodų ji netyčia tampa vietos superherojės pagalbininke, padedančia kovoti su nusikalstamumu mieste, tačiau savo unikaliu ir dažnai komišku būdu.

31 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip John Legend ir Chrissy Teigen, kurie įneša šviežumo ir naujų personažų į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.