Simpsonai 33 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 33 sezonas tęsia populiariosios animacinės šeimos nuotykius, pristatydamas naujas ir šviežias istorijas, kurios dar kartą pritraukia žiūrovų dėmesį visame pasaulyje. Šis sezonas išlaiko visus serijai būdingus elementus – humorą, socialinę satyrą ir popkultūros nuorodas, parodydamas, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris nusprendžia tapti socialinių tinklų influenceriu. Tačiau, kai jo paskyra netyčia tampa virusine dėl Bart’o išdaigos, Homeris turi susidurti su naujai atsiradusia šlove ir jos keliamomis problemomis. Tuo tarpu Marge nusprendžia tapti vietos istorijos muziejaus savanore, kur ji atskleidžia netikėtą paslaptį apie Springfildo praeitį.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jo mokyklos draugai sukuria slaptą klubą, kuriam Bartas nori prisijungti. Norėdamas įrodyti savo vertę, jis organizuoja neįtikėtinai sudėtingą ir juokingą išdaigą, kuri sukelia chaosą visoje mokykloje. Tuo tarpu Liza atranda savo aistrą astronomijai ir pradeda naktimis stebėti žvaigždes, kas veda ją į netikėtus mokslinius atradimus ir naujus draugus.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbų vaidmenį šiame sezone. Viename iš epizodų ji netyčia patenka į nuotykių kupiną kelionę per Springfildą, kai pabėga iš darželio ir pradeda ieškoti savo šeimos.

33 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais ir netikėtais siužeto posūkiais, kurie praturtina serialo pasaulį ir suteikia žiūrovams daug naujų įspūdžių. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.