Simpsonai 34 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 34 sezonas tęsia ilgai trunkančios animacinės šeimos nuotykius, pristatydamas naujas istorijas, juokingus siužetus ir šmaikščius žvilgsnius į šiuolaikinę visuomenę. Šis sezonas dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka kultūros fenomenu jau daugiau nei tris dešimtmečius.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris tampa netikėtu miesto herojumi po to, kai netyčia sustabdo apiplėšimą Kwik-E-Mart parduotuvėje. Tai sukelia visą eilę komiškų situacijų, kai Homeris bando susidoroti su naujai atrastu populiarumu ir jo pasekmėmis. Marge, tuo tarpu, imasi naujo verslo projekto, atidarydama savo kepyklėlę, tačiau greitai susiduria su dideliu konkurentu iš miesto centro.

Bartas šiame sezone susiduria su netikėtais iššūkiais, kai jo klasės draugas Milhouse tampa populiariausiu mokyklos mokiniu. Bartas priverstas išbandyti naujas taktikas, kad susigrąžintų savo vietą mokyklos hierarchijoje, įskaitant keletą neįprastų ir juokingų išdaigų. Tuo tarpu Liza atranda savo meilę technologijoms ir pradeda dirbti su vietos startuoliu, siekdama sukurti programėlę, kuri padėtų išspręsti klimato kaitos problemas.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo akimirkų dėmesio centre. Viename iš epizodų ji pradeda kalbėti, sukeldama nuostabą visiems šeimos nariams ir įnešdama naujų dinaminių santykių į šeimos gyvenimą.

34 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, kurie įneša šviežumo ir naujų personažų į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.