Simpsonai 35 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 35 sezonas tęsia ikoniškos animacinės šeimos nuotykius, atskleisdamas naujus iššūkius, juokingas situacijas ir satyriškus žvilgsnius į šiuolaikinę visuomenę. Šiame sezone serialo kūrėjai dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka populiarūs jau daugiau nei tris dešimtmečius.

Sezonas prasideda nuo epizodo, kuriame Homeris nusprendžia tapti sveikatos guru po netikėto svorio metimo. Tačiau jo eksperimentai su mitybos ir mankštos režimais sukelia komiškas situacijas ir kelia įtampą šeimoje. Tuo tarpu Marge įsitraukia į vietos politiką, siekdama pagerinti Springfildo bendruomenės gerovę, tačiau greitai susiduria su korumpuotų politikų intrigos.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jo klasės draugė tampa populiari ir užima pirmą vietą mokyklos hierarchijoje. Tai priverčia Bartą ieškoti naujų būdų, kaip išlaikyti savo reputaciją ir sukurti naujas išdaigas. Tuo tarpu Liza atranda savo aistrą klimatologijai ir pradeda kovą su klimato kaita, organizuodama įvairias akcijas ir projektus, siekdama padaryti Springfieldą ekologiškai draugiškesniu miestu.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat gauna savo akimirkų dėmesio centre. Viename iš epizodų ji pradeda demonstruoti neįtikėtiną muzikinį talentą, sukeldama nuostabą savo šeimai ir miesto gyventojams.

35 sezonas taip pat pritraukia keletą įžymių svečių balsų, kurie įneša šviežumo ir naujų personažų į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.