Simpsonai 4 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 4 sezonas, kurio premjera įvyko 1992 m. rugsėjo 24 d., pristato dar vieną šmaikščių nuotykių ir satyrų dozę. Šiame sezone mylimi Springfildo gyventojai susiduria su įvairiomis situacijomis, kurios ir toliau pritraukia žiūrovų dėmesį bei juoką.

Sezonas prasideda epizodu „Kamp Krusty“, kuriame Bartas ir Lisa išvyksta į Krusty organizuotą vasaros stovyklą, kuri pasirodo esanti tikra katastrofa. Tarp kitų ryškių epizodų yra „A Streetcar Named Marge“, kuriame Marge dalyvauja vietos teatro spektaklyje, paremtame Tenesio Viljamso pjese, o Homeras turi suvokti savo elgesio poveikį Marge. „Homer the Heretic“ nagrinėja Homero sprendimą neiti į bažnyčią ir jo pasekmes.

Šiame sezone „Simpsonai“ toliau tyrinėja šiuolaikines problemas ir kultūrines tendencijas su savo unikaliu humoru. Epizodas „Marge vs. the Monorail“ rodo, kaip Springfieldo miestelis įsigyja monorail sistemą, kurią siūlo sukčius Lyle Lanley, aptariant miestų korupcijos ir nepraktiškų projektų temas. „Lisa the Beauty Queen“ nagrinėja savęs vertinimo ir grožio standartų temas, kai Lisa dalyvauja grožio konkurse.

4-ajame sezone pasirodo daugybė žinomų svečių, įskaitant Leonardą Nimoy, Elizabeth Taylor ir Barry White, kurie prideda ypatingą žavesį ir pritraukia platesnę auditoriją.

„Simpsonų“ 4-asis sezonas išlaiko serialo kūrybingumą ir aktualumą, derindamas humorą su rimtais socialiniais klausimais. Šis sezonas yra dar vienas įrodymas, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu mylimiausių ir ilgiausiai rodomų animacinių serialų pasaulyje. Sezonas taip pat pasižymi stipriais personažų vystymosi momentais, išlaikant žiūrovų susidomėjimą ir juoką, o jo epizodai tapo klasikiniais pavyzdžiais, kodėl serialas yra toks populiarus ir mėgstamas.