Simpsonai 7 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 7 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įtraukiančias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo dviejų dalių epizodo „Who Shot Mr. Burns?“, kuriame Springfildas sukrėstas bandymo nužudyti Montgomerį Bernsą. Šioje intrigos kupinoje istorijoje miestiečiai tampa įtariamaisiais, o Homeris ir jo šeima bando išsiaiškinti tiesą. Tuo tarpu Marge imasi įvairių bendruomenės projektų, stengdamasi išlaikyti miestą vieningą ir saugų.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis nusprendžia pradėti mokyklos televizijos laidą. Jo pastangos sukurti sėkmingą laidą sukelia daug komiškų situacijų ir įtampų su mokyklos administracija. Tuo tarpu Liza atranda savo meilę archeologijai ir dalyvauja kasinėjimuose, kurie atskleidžia Springfildo praeities paslaptis.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji tampa pagrindine Springfildo darželio spektaklio dalyve, parodydama savo kūrybiškumą ir talentą scenoje.

7 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Paul McCartney ir Glenn Close, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.