Simpsonai 8 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 8 sezonas, kurio premjera įvyko 1996 m. spalio 27 d., siūlo žiūrovams dar vieną šmaikščių nuotykių ir aktualių satyrų dozę. Šiame sezone mylimi Springfildo gyventojai susiduria su įvairiomis situacijomis, kurios ir toliau pritraukia žiūrovų dėmesį bei juoką.

Sezonas prasideda epizodu „Treehouse of Horror VII“, kuriame pateikiamos trys siaubo istorijos: „The Thing and I“, kurioje Bartas atranda savo blogąjį dvynį, „The Genesis Tub“, kurioje Lisa sukuria miniatiūrinę visuomenę, ir „Citizen Kang“, kur ateiviai bando užvaldyti Žemę per prezidento rinkimus. Kiti ryškūs epizodai yra „You Only Move Twice“, kur Homero naujasis bosas Scorpio planuoja užvaldyti pasaulį, ir „The Springfield Files“, kuriame Homeras susitinka su FTB agentais Mulderiu ir Scully.

Šiame sezone „Simpsonai“ toliau tyrinėja šiuolaikines problemas ir kultūrines tendencijas su savo unikaliu humoru. Epizodas „The Itchy & Scratchy & Poochie Show“ nagrinėja televizijos industrijos problemas ir bandymus išlaikyti žiūrovų dėmesį, kai į Itchy ir Scratchy šou įvedamas naujas personažas Poochie. „Homer’s Phobia“ nagrinėja homofobijos temą, kai Homeras susiduria su savo išankstinėmis nuostatomis po to, kai susidraugauja su gėjumi Johnu.

8-ajame sezone taip pat yra daugybė žinomų svečių pasirodymų, įskaitant Leonardą Nimoy, Gillian Anderson, David Duchovny ir Johnny Cash, kurie prideda ypatingą žavesį ir pritraukia platesnę auditoriją.

„Simpsonų“ 8-asis sezonas išlaiko serialo kūrybingumą ir aktualumą, tęsiant tradiciją derinti humorą su rimtais socialiniais klausimais. Šis sezonas yra dar vienas įrodymas, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu mylimiausių ir ilgiausiai rodomų animacinių serialų pasaulyje.