Simpsonai 9 sezonas žiūrėti online / internetu

Simpsonų 9 sezonas tęsia garsiosios animacinės šeimos nuotykius Springfildo mieste, pristatydamas naujas, šmaikščias ir įtraukiančias istorijas, kurios dar kartą įrodo, kodėl „Simpsonai“ yra nepakeičiamas televizijos fenomenas. Šis sezonas pasižymi aštriu humoru, socialine satyra ir įsimintinais siužeto posūkiais, kurie pritraukia tiek senus, tiek naujus gerbėjus.

Sezonas prasideda nuo epizodo „The City of New York vs. Homer Simpson“, kuriame Homeris keliauja į Niujorką, kad atgautų netinkamai pastatytą savo automobilį. Ši kelionė sukelia daugybę komiškų situacijų ir konfliktų, kai Homeris bando susitaikyti su miesto šurmuliu. Tuo tarpu Marge nusprendžia prisijungti prie vietos moterų grupės, kuri siekia įgyvendinti įvairias miesto gerinimo iniciatyvas.

Bartas šiame sezone susiduria su naujais mokyklos iššūkiais, kai jis tampa mokyklos teatro grupės nariu. Jo pastangos tapti pagrindiniu aktoriumi sukelia daugybę linksmų situacijų ir konkurencijos su kitais mokiniais. Tuo tarpu Liza tampa aistringa vegetarė ir pradeda kampaniją už sveiką mitybą mokykloje, susidurdama su mokyklos administracijos ir savo draugų pasipriešinimu.

Megi, nors ir dar mažutė, taip pat turi savo svarbių akimirkų. Viename iš epizodų ji tampa pagrindine Springfildo darželio meno projekto dalyve, parodydama savo kūrybiškumą ir talentą piešti.

9 sezonas taip pat pasižymi įžymių svečių balsais, tokių kaip Jay Leno ir Alec Baldwin, kurie prideda naujų spalvų ir dinamikos į serialo pasaulį. Per visą sezoną žiūrovai gali tikėtis daugybės juokingų, širdžiai mielų ir apmąstymus skatinančių momentų, kurie dar kartą parodo, kodėl „Simpsonai“ išlieka vienu iš populiariausių ir mylimiausių animacinių serialų pasaulyje.